shkkola 1Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою сприяння формуванню цілісного науково-методичного середовища регіону, орієнтованого на реалізацію Концепції «Нова українська школа» та підтримку реформування системи освіти в умовах децентралізації, 06 грудня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться індукційний пролонгований семінар «Формування регіонального науково-методичного середовища в умовах реформування системи освіти: перспективи діяльності методичних служб у 2018 році» для завідувачів науково-методичних служб області.
Програмою Семінару передбачено розгляд питань:
побудова гнучкої моделі регіонального методичного сервісу для оперативного реагування на потреби суб’єктів педагогічної діяльності;
змістові компоненти планування діяльності науково-методичних служб в умовах імплементації Закону України «Про освіту»;
матриця планування діяльності науково-методичних служб на 2018 рік;
стратегія діяльності психологічної служби системи освіти в умовах децентралізації;
фактори розвитку психологічної служби в закладах дошкільної та загальної середньої освіти;
організація та впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти Миколаївської області тощо.
Місце проведення: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а).
Реєстрація учасників з 09.00 до 10.00.
Початок роботи о 10.00.
Для участі в роботі Семінару кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням

 

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у  2017 році  заплановано проведення циклу супервізійних кейс-семінарів «Інноваційні моделі та форми організації корпоративного навчання керівних та педагогічних кадрів в умовах реформування освіти» для працівників науково-методичних установ. Програмою семінару передбачено розгляд таких питань:
− діяльність методичних служб у вирішенні державних комплексних заходів із реалізації нового змісту освіти;
− розвиток професіоналізму педагогів засобами неформальної освіти в умовах децентралізації та реформування освіти.
Інформуємо, що зазначений захід відбудеться для визначених регіональних центрів розвитку освіти (див. інформаційний лист МОІППО).
Під час семінару відбудуться тренінги щодо оволодіння методами корпоративного навчання та розвитку педагогічних кадрів: фасилітація, коучінг, менторінг, наставництво, секондмент.
До участі в роботі семінару запрошуються працівники науково-методичних установ (завідувачі, директори, методисти) – 4 особи від установи. Для участі у семінарі необхідно зареєструватися (за посиланням).

11111Шаблон плану на 2018 рік.

Звертаємо увагу, що шаблон річного плану є індикативним та може бути адаптованим відповідно до специфіки науково-методичної установи та/або особливостей регіону тощо.

Для використання Шаблону його потрібно скопіювати на  диск/комп'ютер за таким алгоритмом:

  • для використання в мережі Інтернет: "Файл" - "Зробтити копію" - далі перейти на власний диск та обрати/створити папку "Планування роботи";
  • для використання на ПК: "Файл" - "Завантажити як" - далі обрати формат документу.
© 2018 Управлінський кластер
Design by schefa.com