Mobi Werkanleiter komp49797974На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.04.2016 № 347 «Про створення регіональних центрів розвитку освіти Миколаївської області при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти», відповідно до положення «Про дуальну форму підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів» та із метою ефективної організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівних кадрів навчальних закладів області у 2017 році за дуальною формою та формування відповідного банку даних просимо надати інформацію про опорні навчальні заклади району/міста/ОТГ для організації стажувань педагогічних працівників за формою що додається (додаток).
    Звертаємо Вашу увагу, що організація курсів підвищення кваліфікації за дуальною формою передбачає розподіл навчального процесу на три сесії, під час яких, педагогічний працівник повинен пройти стажування в опорному (их) навчальному (их) закладі (ах) за такою схемою:
    І сесія (36 год.): 3 дні – навчання в МОІППО за фахом слухача (24 год.); 2 дні – стажування на базі опорних навчальних закладів району/міста/ОТГ, відділу (управління) освіти (12 год. ).
    ІІ сесія (36 год.): 2 дні – навчання в МОІППО за фахом слухача (12 год.); 4 дні – стажування на базі опорних навчальних закладів району/міста/ОТГ, відділу (управління) освіти (2×12 год.=24 год. ).
   ІІІ сесія (36 год.): 2 дні – стажування на базі опорних навчальних закладів району/міста/ОТГ, відділу (управління) освіти (12 год.); 3 дні – навчальні заняття в МОІППО за фахом слухача, захист курсових робіт, вихідне діагностування, конференція з обміну досвідом) (24 год.).
    Наголошуємо, що слухач обирає тематику та форму стажування (майстер-клас, авторська майстерня, школа педагогічного досвіду, тренінг, тощо) відповідно до власних уподобань із запропонованого переліку.

Банк даних опорних навчальних навчальних закладів для організації стажувань

© 2018 Управлінський кластер
Design by schefa.com