distanc navch З метою дерегуляції запровадження дистанційної форми навчання і удосконалення організації навчально-виховного процесу за дистанційною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах затверджено Зміни до Положення про дистанційне навчання.

орг нвпУ МОН повідомили про особливості організації НВП у загальноосвітінх навчальних закладах та укладання робочих навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік.

Робочі навчальні плани на наступний навчальний рік мають розроблятися школами у такій же формі та за тими ж рекомендаціями, як і минулого року. Про це йдеться у листі Міносвіти про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів, що адресований регіональним департаментам освіти і науки, інститутам післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітнім навчальним закладам.

У міністерстві зазначають, що робочі навчальні плани розробляються загальноосвітніми навчальними закладами щорічно на основі типових навчальних планів і затверджуються відповідним органом управління освітою.

При цьому, частина навчального навантаження з фізичної культури (до 1 години на тиждень) може використовуватися на вивчення окремих навчальних предметів, що забезпечують рухову активність учнів (хореографія, ритміка, плавання тощо), за наявності відповідних умов, педагогічних кадрів та навчальних програм, які мають гриф Міністерства освіти і науки України.

© 2018 Управлінський кластер
Design by schefa.com