27 січня відбудеться розширене засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, в ході якого буде обговорено проект закону «Про освіту», що розроблений Міністерством освіти і науки.

У профільному комітеті повідомили, що 12 січня відбулась робоча нарада, метою якої стала підготовка до розширеного засідання. У нараді взяли участь представники МОН, Академії педнаук та Держінспекції навчальних закладів.

Предметом обговорення стали структура загальної середньої освіти та необхідні зміни до законопроекту, що дозволять закону стати дієвим інструментом повномасштабного реформування системи освіти.

Також учасники наради звернули увагу на необхідність доповнення законопроекту низкою норм і статей, що стосуються питань права вибору закладу освіти і права батьків обирати форму здобуття освіти, запровадження дійових механізмів забезпечення академічної автономії закладу освіти та педагога, національного органу регулювання кваліфікацій, освітньої статистики тощо.

Як відомо, після проведення попереднього розширеного засідання комітету наприкінці листопада, в якому взяли участь представники міністерства, освітнього середовища та громадськості, законопроект "Про освіту" був направлений на доопрацювання Міністерству освіти і науки.

У Міносвіти вже проведено роботу з доопрацювання проекту закону «Про освіту». Доопрацьований документ оприлюднено на сайті Верховної Ради.

© 2018 Управлінський кластер
Design by schefa.com